Neohodnoceno

Sparkling Tea Copenhagen - LYSRØD

Sparkling Tea LYSRØD Copenhagen je dokonalý šumivý nealko aperitiv, s komplexní a jemnou chutí červeného ovoce, borůvek a ibišku.

Skladem
Kód: 466
600 Kč
Kategorie: SPARKLING TEA COPENHAGEN
Hmotnost: 1.2 kg
ALKOHOL: 0% vol.
ARCHIVAČNÍ POTENCIÁL: 2 roky
FORMÁT: 0,75 l
TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ: 5 °C

Sparkling Tea Copenhagen jsou vyrobeny ze směsi až 13 různých čajů - samozřejmě bio - v kombinaci černého, zeleného, bílého a oolong čaje. Při výrobě používají pouze čaje nejvyšší kvality z nejlepších plantáží a od nejlepších výrobců z celého světa, včetně exkluzivních čajů First Flush Darjeeling a Silver Needle. Právě tato vysoká úroveň kvality a specifická kombinace čajů vytváří vyváženou a vyladěnou chuť v každé láhvi.

Jacob Kocemba, sommeliér společnosti Sparkling Tea, vaří všechny čaje ručně, protože přesnost a řemeslná zručnost jsou klíčem k vytvoření správné chuti a pocitu. Správná teplota a časové intervaly louhování jsou pro konečný výsledek naprosto zásadní. S každým čajem se proto pracuje individuálně a každá výroba probíhá v malých dávkách, aby nebyl opomenut žádný detail. Čajové směsi se stáčejí společně s kapkou bílého vína nebo hroznového moštu pro přirozená sladkost a pro doplnění a zvýraznění chuti čajů. Přidává také další přírodní aromata, například citronová šťáva. V šumivých čajích nejsou žádné umělé přísady. Tlak v láhvi šumivého čaje je 5-5,5 barů. Lahve se nechávají odpočívat 8-12 týdnů. Poté proces konečně končí a vy si můžete vychutnat vychlazenou sklenici šumivého čaje, který se nejlépe podává ve sklenici na šampaňské s teplotou kolem 5 stupňů.

Sparkling Tea LYSRØD je perfektní šumivá nealkoholická alternativa růžových vín. I přes nízký obsah cukru je v chuti jemný a komplexní. Ochutnáte tóny červeného ovoce a červených jablek. Komplexnost a zároveň nízký obsah cukru je díky bílému čaji Oolong v kombinaci s tóny borůvek a ibišku. Za celkovou rovnováhou chutí stojí bílý čaj Silver Needle s jemnými hořkými a ovocnými tóny. Skvělý s mořskými plody, především ústřicemi.

 www.sparklingtea.co

Pro HO.RE.CA zákazníky: nás prosím kontaktujte na www.vicinoalvino.cz

 

 

 

 

Zpět do obchodu