Vinotéka & Winebar

1


ŽIJEME VÍNEM

Síť vinoték a wine barů Vicino DiVino byla založena v roce 2018 v srdci významné vinařské oblasti Piemont. V Brně je nyní otevřena její čtvrtá pobočka.

"Protože milujeme Itálii se vším, co k ní patří - tedy dobrým jídlem, výbornými víny a italským temperamentem, bylo naší touhou přenést kousek Itálie k nám do Brna“.  

Vinotéka Vicino DiVino má pro své hosty připraveno bezmála 400 druhů italských vín ze všech italských regionů. Tým zkušených sommeliérů vám poradí nejen s výběrem vín, ale prozradí i zajímavosti k jednotlivým vinařstvím a vinařským oblastem, které sami navštívili.  

A může to být jen u jedné skleničky, nebo celý příjemně strávený večer:).

 

1316 

 

PRIVÁTNÍ DEGUSTACE, FIREMNÍ AKCE, PROMOCE A OSLAVY  

Plánujete uspořádat privátní degustaci, firemní akci, rodinnou oslavu a nebo rozlučku se svobodou? Vicino DiVino nabízí pro tyto akce originální prostor s kapacitou 60 osob. Připravíme vám degustační balíčky na konkrétní akce. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem: info@vicinodivino.cz.

ITALSKÉ SNÍDANĚ VE VICINU

Pondělí až pátek máme otevřeno už 7.30 - 11.00.

VÍKENDOVÉ ITALSKÉ BRUNCHE

Sobota a neděle vždy 8.00 - 12.00.

Na novém letním snídaňovém menu najdete skvělé lehké fritáty s chřestem, se salsicciou a rajčaty, prosciuttem a rukolou, zapečené vejce s rajčaty a paprikami, vejce do skla s křenem a parmezánem, máslové croissanty s domácím pistáciovým krémem a našlehaným mascarpone s malinami, míchané vejce s gravlax lososem a avokádem a další malé sladkosti ke kávě.

Vychlazené bublinky a Mimosa jsou samozřejmostí!

Výbornou kávu vám připravíme i s sebou:)

Už se můžete těšit na zbrusu nové snídaňové menu od pondělí 5.6.!

Výbornou kávu vám připravíme i s sebou:)

Přijďte si užít pohodový víkend do Vicina:)!

 

Navštivte naše pravidelné AKCE & DEGUSTACE.

  

Rezervace můžete zadat na e-mailu info@vicinodivino.cz, nebo na telefonním čísle 732 129 507.

 

NAHLÉDNĚTE VIRTUÁLNĚ DO NAŠEHO WINE BARU
 

Zpět do obchodu