Neohodnoceno

Sparkling Tea Copenhagen - RØD

RØD Sparkling Tea Copenhagen je skvělý jako aperitiv, v chuti se okamžitě objeví tóny červených bobulí, ibišku, ostružin a vyvážených citrusů. Závěr je polosuchý, což krásně ladí s počátečními tóny bobulí. Barva je světle růžová s oranžovými odstíny.

Skladem
Kód: 469
600 Kč
Kategorie: SPARKLING TEA COPENHAGEN
Hmotnost: 1.2 kg
ALKOHOL: 5% vol.
ARCHIVAČNÍ POTENCIÁL: 2 roky
FORMÁT: 0,75 l
TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ: 5 °C
SLOŽENÍ: 5% alkohol, bylinný, bílý, zelený a černý čaj, bílé víno, třtinový cukr, citrónový džus, přírodní aromata, CO2 a siřičitany. Organický. Vyrobeno: Copenhagen Sparkling Tea Company, Admiralgade 21, Kodaň, Dánsko. Výhradní distributor: Mediagate s.r.o., Za Divadlem 2, 602 00 Brno www.vicinodivino.cz.

Sparkling Tea Copenhagen jsou vyrobeny ze směsi až 13 různých čajů - samozřejmě bio - v kombinaci černého, zeleného, bílého a oolong čaje. Při výrobě používají pouze čaje nejvyšší kvality z nejlepších plantáží a od nejlepších výrobců z celého světa, včetně exkluzivních čajů First Flush Darjeeling a Silver Needle. Právě tato vysoká úroveň kvality a specifická kombinace čajů vytváří vyváženou a vyladěnou chuť v každé láhvi.

Jacob Kocemba, sommeliér společnosti Sparkling Tea, vaří všechny čaje ručně, protože přesnost a řemeslná zručnost jsou klíčem k vytvoření správné chuti a pocitu. Správná teplota a časové intervaly louhování jsou pro konečný výsledek naprosto zásadní. S každým čajem se proto pracuje individuálně a každá výroba probíhá v malých dávkách, aby nebyl opomenut žádný detail. Čajové směsi se stáčejí společně s kapkou bílého vína nebo hroznového moštu pro přirozená sladkost a pro doplnění a zvýraznění chuti čajů. Přidává také další přírodní aromata, například citronová šťáva. V šumivých čajích nejsou žádné umělé přísady. Tlak v láhvi šumivého čaje je 5-5,5 barů. Lahve se nechávají odpočívat 8-12 týdnů. Poté proces konečně končí a vy si můžete vychutnat vychlazenou sklenici šumivého čaje, který se nejlépe podává ve sklenici na šampaňské s teplotou kolem 5 stupňů.

Sparkling Tea RØD v chuti se okamžitě objeví tóny červených bobulí, ibišku, ostružin a vyvážených citrusů. Poté následuje lehká hořkost bergamotového oleje, který se nachází v čajích Lady Grey a Earl Grey. Závěr je polosuchý, což krásně ladí s počátečními tóny bobulí. Barva je světle růžová s oranžovými odstíny.

RØD je dokonalý aperitiv, který si můžete vychutnat na sluníčku a který se také skvěle hodí na začátek i na závěr jídla. Obzvláště dobře se hodí k rybám a mořským plodům nebo dezertům s bobulovým ovocem.

 www.sparklingtea.co

Pro HO.RE.CA zákazníky: nás prosím kontaktujte na www.vicinoalvino.cz

 

 

 

 

Zpět do obchodu